čtvrtek 3. prosince 2015

Týdenní meditace za Událost (za urychlení osvobození planety)

Originál publikoval Cobra 3.12.2015

To, aby se co nejvíce lidí zapojilo do naší nedělní Týdenní meditace za událost má stále se jedná o nejvyšší prioritu. Síly Světla si přály, abychom změnili naši Týdenní meditaci za osvobození za Týdenní meditaci za Událost a tím změnili soustředění od procesu osvobození na co nejrychlejší spuštění osvobození (t.j. Událost).

Tato meditace pomáhá silám Světla ukotvovat energii světla na zemském povrchu, aby posílily světelnou mřížku, která je potřeba pro urychlení procesu průlomu komprese. Počet lidí, kteří tuto meditaci provádí je tím nejvýkonnějším činitelem ze všech možností, které pozemská populace má k dispozici pro urychlení načasování Události.

Tuto meditaci provádíme vždy každou neděli v zimě ve 20:00 SEČ,  v létě ve 21:00 letního času. (Vždy v 7PM GMT). Můžete si časové pásmo přepočítat pro vaši polohu zde:


nebo zde:


ČAS: KAŽDOU NEDĚLI VE 20:00 SEČ V ZIMĚ ANEBO VE 21:00 V LÉTĚ!Ahoj, krásní lidé :)
Opět jsem vytvořil audio nahrávku - vedenou meditaci - pro podpoření rychlejší manifestace odtajnění mimozemských vlivů na Zemi a projevení se Události. Mým záměrem tentokrát bylo nebrat to příliš popisně, aby nad tím naše levé hemisféry moc nedumaly:)) "náhodou" celkový čas vyšel na 11:11 ..
Tomáš Jankó

  
Instrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku, která vás přivede do stavu uvolněného vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr tuto meditaci použít jako nástroj pro urychlení procesu Odtajnění (Disclosure) a Události (Event).

3. Vizualizujte si, jak z vaší ČAKRY HVĚZDY DUŠE (20 centimetrů nad vaší hlavou) tryská paprsek světla do čaker hvězdy duše každého, kdo se této meditace účastní.


4. A nyní si vizualizujte, jak se spojený kolektivní paprsek Světla rozšiřuje do energetické sítě Země a jak se spojuje s čakrou hvězdy duše každé vědomé bytosti na povrchu této planety, pod povrchem této planety a kdekoliv v našem solárním systému. Vizualizujte si, jak se všechny bytosti zapojené do situace na planetě Zemi harmonizují za účelem projevení se Odtajnění a Události v co nejkratším časovém rámci, a pozitivním způsobem. Vizualizujte si, jak jsou všechny plasmatické strangeletové a topletové bomby zneškodněny. Vizualizujte si, jak jsou všechny další exotické zbraňové systémy odhaleny a poté bez úsilí odstraněny. Vizualizujte si plné Odtajnění obrovského množství informací o přítomnosti mimozemšťanů a o tajných vesmírných programech v masmédiích. Vizualizujte si, jak nastala Událost a jak došlo ke konečnému osvobození planety Země.


Jestliže se na to cítíte, můžete poté, co jste dokončili Týdenní meditaci za Událost pokračovat dřívější Týdenní meditací za osvobození (nebo s těmi částmi, které vás oslovují).

Instrukce naleznete zde:

Nová Youtube videa pro naši novou Týdenní meditaci za Osvobození budou brzy  vytvořena a odkaz bude umístěn na můj blog.

Vítězství světla!

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/2015/12/weekly-event-meditation.html

Přidejte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/1552114588364251/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/

Překlad: Matěj